• Polski
  • English

Małe przedsiębiorstwa

Nieliczne małe firmy mają doświadczenie i wewnętrzne zasoby w zakresie BCM. Wymagania klientów rosną, a firmy muszą zademonstrować skuteczne rozwiązania zapewniające ciągłość współpracy.

Na szczęście dzięki odpowiedniej pomocy oraz narzędziom, opracowanie i stałe utrzymanie planu ciągłości działania nie musi być skomplikowanym, długotrwały i kosztownym procesem. Proponujemy skorzystać z platformy Inoni Micro ™, która jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Inoni Micro jest odpowiednie dla firm z jedną kluczową lokalizacją, które potrzebują solidnego, niedrogiego rozwiązania. Twój plan będzie zawierał wszystkie niezbędne analizy wstępne i następujące sekcje:

Jakie elementy zawiera plan Micro ™

REAGOWANIEORGANIZACJAODBUDOWA
Co należy robić
Kto przejmuje kontrole
Kogo powiadomić
W jaki sposób eskalować
W jaki sposób zareagować
Gdzie są punkty zbiórki
Gdzie jest centrum
dowodzenia
Przypisane role
Wymagane role
Komunikacja
Strategie
Schematy działania
Funkcje
Obszary robocze
Zasoby
Kontakty
Służby wspierające
Dostawcy
Klienci

Opracowanie planu wymaga odpowiedzi na 22 pytania obejmujące kluczowe zagadnienia na jakie wskazują dobre praktyki czy funkcjonujące normy.

Konsultant riskChallenge pomoże ci odpowiedzieć na te pytania i wesprze w opracowaniu planu oraz przygotuje podstawową dokumentacje (np. politykę ds. BCM) wspierająca wysiłki na rzecz budowy właściwej odporności organizacji i skutecznej reakcji w sytuacjach kryzysowych.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu Micro
Przejdź do studium przypadków i zapoznaj się z naszymi referencjami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI