• Polski
  • English

FAQ

Czym jest Inoni Essentials?

Inoni Essentials to system zarządzania ciągłością działania (BCMS) przeznaczony do użytku przez organizacje, które wymagają bezpiecznego, kompaktowego oraz niezależnego narzędzia.

Inonito internetowa platforma dostępna dla organizacji na zasadzie subskrypcji lub Software as a Service (SaaS). Platforma jest w 100% własnością Inoni Limited zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii w maju 2005 r. Numer firmy 5454746.

Czy Inoni Essentials jest zgodny ze standardami?

Essentials (lub jakiekolwiek inne oprogramowanie wspierające zarządzanie ciągłością działania) samo w sobie nie jest zgodne ze standardami, ponieważ zależy to od właściwego wdrożenia standardu przez organizację. Essentials jest jednak w stanie wspierać organizacje w procesie osiągania zgodności, zapewniając odpowiednie rozwiązania
do gromadzenia informacji, automatyzacji, przechowywania i dokumentowania.

Essentials w szczególności ma na celu wspieranie organizacji w dostosowywaniu się (i potencjalnie do zgodności z ISO22301) do normy międzynarodowej Bezpieczeństwo powszechne Systemy zarządzania ciągłością działania. Essentials wspiera również organizacje we wdrażaniu bieżących najlepszych praktyk poprzez stosowanie Wytycznych Dobrej Praktyki Business Continuity Institute 2013.