• Polski
  • English

Testimonial

Meble

“Zaproponowane podejście przez riskChallenge przy wykorzystaniu platformy Inoni pozytywnie mnie zaskoczyło. W ciągu 3 miesięcy udało się uzyskać dużo więcej niż oczekiwałem, bazując na poprzednich doświadczeniach, przy mniejszym nakładzie pracy. Dodatkowo platforma Essentials pozwala rejestrowanie tyle danych ile wymaga dana strategia reagowania – dobra równowaga między tym co wspierające, a tym co wymagane. Zdecydowanie polecam rozwiązanie oraz współprace z riskChallenge i Inoni.”

Waldemar Gabruś, CFO, Flokk Sp. z o.o.

Ubezpiecznia

“Sposób realizacji umożliwił efektywne wykorzystanie czasu pracowników,  zdalne prowadzenie projektu i uzyskanie przejrzystej formy planu (Reagowanie na incydenty, Zarządzania kryzysowe, Odbudowa działalności). Uzyskaliśmy również szereg rekomendacji, które pozwoliły na wdrożenie rozwiązań zwiększających naszą odporność na różne incydenty i zapewniających ciągłości świadczenia przez nas usług.”

Wiktoria Seweryniak, Prokurent, WAGAS S. A.

Opakowania

“Podjęliśmy współpracę z riskChallenge, który zaproponował praktyczne i efektywne rozwiązanie. Przede wszystkim sprawne przeprowadzenie projektu, proste wytłumaczenie wszystkich zagadnień, dostarczenie niezbędnej dokumentacji w przystępnej formie.”

Monika Bieszk, Dyrektor ds. HR i Administracji, Dot2Dot S. A.